Vodja administracije in financ m/ž

ID: 2189
Lokacija: Podravska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za mednarodno proizvodno podjetje iščemo strokovno podkovano, dinamično in organizirano osebo, ki bo v podjetju vodila administrativne, finančne in kadrovske procese.
Lokacija: Ptuj
Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko spletne strani, oz. na mail mirjam.kmetic@manpower.si. Za dodatne informacije pokličite 031 702 329.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Nadzor in izvedba vseh potrebnih ukrepov za zagotovitev pravilnega vodenja računov;
  • Zagotavlja usmerjanje in svetovanje o pravnih, davčnih, finančnih in računovodskih politikah in predpisih;
  • Podpora oddelku financ ter zunanjemu računovodstvu;
  • Podpora sedežu podjetja pri pogajanjih o finančnih rešitvah za zagotavljanje denarnega toka;
  • Zagotavljanje produktivnega in učinkovitega pisarniškega poslovanja;
  • Prevzemanje naročil storitev;
  • Podpora na področju logističnih in nabavnih procesov;
  • Podpora direktorju pri načrtovanju in optimizaciji razporeditve zaposlenih;
  • Podpora procesov zaposlovanja za kritje kratkoročnih in dolgoročnih kadrovskih potreb;
  • Zagotavljanje notranjega svetovanja o zakonodaji, ki ureja delovna razmerja in kolektivna pogajanja;
  • Zagotavljanje informacij glede meril plač in trendov na trgu dela;
  • Zagotavljanje pravilnega upravljanja in posodabljanja HR arhiva.

  • Vsaj 3 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu v proizvodnem podjetju;
  • Znanje italijanskega jezika na najmanj B1 ravni;
  • Poznavanje davčnih pravil in predpisov;
  • Osnovno poznavanje gospodarskega in poslovnega prava ter delovnega prava;
  • Poznavanje poslovne ekonomije;
  • Dobro poznavanje načel in praks upravljanja s kadri;
  • Sposobnost analitičnega razmišljanja.