Ključavničar m/ž

ID: 2270
Lokacija: Podravska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za našega naročnika, podjetje, ki izdeluje visokokakovostne izdelke za različne branže, iščemo kandidata za pozicijo »Ključavničar m/ž«.

Lokacija: Maribor

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko naše spletne strani, oz. na mail »eva.gojkovic@manpower.si«. Za več informacij lahko pokličete na 030 452 797.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

• Razrez materiala — plazma, škarje, žaga,...
• Preoblikovanje pozicij — ovijanje, upogibanje
• Vodenje manjše skupine in razporejanje delavcev
• Odprema pozicij na delovno mesto ter priprava in kompletiranje pozicij
• Priprava pozicij za sestavo (pregleda ali so narejene vse potrebne operacije za sestavo
• Sestava pozicij po dokumentaciji (tehnološkem postopku)
• Kontrola količine in kakovosti pozicij
• Priprava in oskrba delovnega mesta z osnovnim orodjem in pripravami, ter skrb za primernost orodja
• Pomoč pri sestavi konstrukcij
• Varjenje (spajkanje) pozicij po navodilih varilnih mojstrov ali tehnološkem postopkov
• Čiščenje in brušenje izdelkov z ročnim brusilnim strojem
• Manj zahtevno niveliranje z aparatom za niveliranje
• Talno vodenje mostnega in konzolnega dvigala
• Nakladanje in razkladanje materiala in opreme z viličarjem
• Skrbi za brezhibnost strojev , dvigal in ostale opreme, ki jo uporablja v svojem delokrogu
• Skrbi za pravilno uporabo osebnih zaščitnih sredstev

Zahteve

• Poklicno izobrazbo kovinarsko-strojne smeri
• Najmanj 3 leta delovnih izkušenj
• Sposobnost vodenja manjših skupin
• Odgovornost, samoiniciativnost, samostojnost
• Zaželen izpit za viličarja in talno vodenje žerjava