Vodja prodaje m/ž

ID: 2381
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

ManpowerGroup Slovenija, išče dinamično in prodorno osebo, za delovno mesto »Vodja prodaje m/ž«

Lokacija: Ljubljana

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo na elektronski naslov: jasmina.alic@manpower.si.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Spremljanje dnevnih prodajnih aktivnosti;
  • Vodenje prodajnega tima;
  • Pomoč pri izvedbi in izboljšavi prodajnih aktivnosti;
  • Iskanje in organizacija prodajnih priložnosti;
  • Pomoč in sodelovanje pri pripravi ponudb;
  • Motivacija ter izobraževanje;
  • Med oddelčno in regijsko sodelovanje;
  • Usklajevaje vsebin pogodb / pogajanje;
  • Organizacija prodajnih aktivnosti, pospeševanje prodaje, uvajanje;
  • Prodaje novih storitev;
  • Iskanje novih poslovnih partnerjev;
  • Pisanje poročil, izdelava kalkulacij.

Zahteve

  • Najmanj višješolska izobrazba ekonomske smeri;
  • Najmanj 5 leta delovnih izkušenj na področju financ, vodenja timov;
  • Komunikativnost, prodornost in prodajna usmerjenost.