Iskanje zaposlitve

Vodja strateških investicij m/ž

ID: 2798
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

K sodelovanju vabimo kandidata za pozicijo »Vodja strateških investicij m/ž«.

Lokacija: Ljubljana

Vaše prijave pričakujemo na mirjam.kmetic@manpower.si.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Vodenje in razvoj investicijske pisarne in procesa investicij,
  • Izdelava dolgoročnih, srednjeročnih in letnih planov investicij,
  • Sodelovanje pri strateških projektih,
  • Sodelovanje pri investicijskih študijah in njihova priprava,
  • Realizacija planiranih nabav os in izrednih nabav po sklepih direktorice,
  • Sodelovanje pri evidentiranju os,
  • Vodenje upravnih postopkov ter njihova koordinacija,
  • Sodelovanje pri upravnih postopkih pri prostorskih aktih,
  • Sodelovanje pri izdelavi investicijskih projektov z izvajalci,
  • Vodenje in koordiniranje investicijskega procesa,
  • Koordinacija s projektanti pri izdelavi tehnične dokumentacije,
  • Sodelovanje pri tehničnih in ostalih pregledih ter oddaja investicije oz. objekta v redno obratovanje,
  • Priprava pogodb.

  • Najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju vodenja investicij - visoke gradnje,
  • Poznavanje paketa MS Office,
  • Znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • Komunikativnost in sposobnost pogajanja,
  • Vozniški izpit B kategorije.