Full Stack Developer m/ž

ID: 35
Lokacija: Maribor
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje z dolgoletno tradicijo, iščemo ustvarjalnega Full stack razvijalca m/ž.

Lokacija dela: Maribor

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: tanja.godinavidakovic@manpower.si. Za več informacij pokličete na 030 601 555.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Vzdrževanje in nadgradnja obstoječe spletne strani (izdelane s pomočjo Django framework-a in Wagtail MS-a);
  • Razvoj novih spletnih strani;

Zahteve

  • Odlično poznavanje Python-a;
  • Dobro poznavanje Django framework-a ter Wagtail, dobrodošlo je tudi
  • Dobro poznavanje Django framework-a ter Wagtail, dobrodošlo je tudi poznavanje Tailwind CSS-a ter JavaScript-a;
  • Poznavanje Linux (Ubuntu), Nginx;
  • Poznavanje PostgreSQL;
  • Poznavanje Git;
  • Logično in analitično razmišljanje ter sposobnost reševanja kompleksnih problemov;
  • Zanesljivost, organiziranost, izkušenost, doslednost in odgovornost;Sposobnost samostojnega dela in dela v ekipi;