Kontrolor kakovosti m/ž

ID: 71
Lokacija: Podravska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za našega naročnika, mednarodno podjetje, ki ponuja široko paleto izdelkov in storitev na trgih energije, nafte in plina, električne energije in petrokemičnih izdelkov po vsem svetu, iščemo samostojno, samoiniciativno in strokovno usposobljeno osebo, da se jim pridruži na delovnem mestu "Kontrolor kakovosti m/ž".
Lokacija dela: Ptuj
Vaše prijave z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku pričakujemo preko naše spletne strani ali na elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 031 702 329.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Zagotavljanje izgradnje izdelkov v skladu z ustrezno dokumentacijo;
  • Zagotavljanje uporabe ustreznih internih in eksternih standardov;
  • Zagotavljanje inšpekcijskih aktivnosti v skladu z QCP (Quality control plan);
  • Stalen nadzor nad aktivnostmi proizvodnje in iskanje napak na izdelkih;
  • Opozarjanje proizvodnje o najdenih napakah in dajanje navodil za njihovo odpravo;
  • Sledenje vsem neskladnostim (non-conformity) na izdelku ter zagotavljanje odprave vseh neskladnosti

Zahteve

  • Najmanj V. stopnja izobrazbe s področja strojništva;
  • Izkušnje na primerljivem delovnem mestu;
  • Poznavanje standardov s področja kakovosti;
  • Aktivno znanje angleškega jezika