CMS koordinator m/ž

ID: 1134
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Določen čas

Za mednarodno farmacevtsko podjetje iščemo kandidata z nadpovprečnimi organizacijskimi in komunikacijskimi sposobnostmi, za zasedbo delovnega mesta »CMS koordinator m/ž«.
Lokacija: Ljubljana
Vaše prijave v slovenskem in angleškem jeziku pričakujemo preko naše spletne strani, oz. na mail mirjam.kmetic@manpower.si. Za več informacij pokličite 031 702 329.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Odlična podpora strankam in skrb za pozitivno izkušnjo strank;
  • Zagotavljanje uspešne organizacije in izvedbe sestankov ter srečanj;
  • Skrb za trdne partnerske vezi med posameznimi deležniki v podjetju;
  • Razumevanje pričakovanj in potreb strank ter pravočasno in primerno ukrepanje za zagotovitev izpolnitve pričakovanj;
  • Kontaktna oseba za vse deležnike pri organizaciji sestankov in srečanj;
  • Učinkovito razvijanje, sodelovanje in upravljanje odnosov z zunanjimi partnerji;
  • Sodelovanje pri organizaciji dogodkov po vseh kanalih;
  • Redno vodenje konferenčnih klicev s vsemi deležniki;
  • Skrb za logistiko vseh prisotnih na dogodkih;
  • Po potrebi nadzor in vodenje dogodka;
  • Odgovornost za uspešno izvedbo programa;
  • Skrb za dokumentacijo in finančni del po sami izvedbi dogodka;
  • Skrb za usklajenost vseh postopkov z notranjimi akti podjetja ter zakoni s področja varovanja osebnih podatkov.

Zahteve

• Najmanj visokošolsko izobrazbo;
• Vsaj 3 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu, zaželeno v farmaciji;
• Sposobnost razvijanja in vzdrževanja profesionalnih odnosov s strankami;
• Sposobnost reševanja problemov ter sposobnost multi-taskinga;
• Sposobnost upravljanja s časom, visoka stopnja organiziranosti ter reševanja problemov;
• Sposobnost jasne in jedrnate komunikacije;
• Odlično ustno in pisno komuniciranja v angleščini.