Sodelavec za prodajo zavarovanj (B2B) m/ž

ID: 2273
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za mednarodno podjetje s področja zavarovalništva iščemo izkušenega prodajno usmerjenega kandidata, za delovno mesto »Sodelavec za prodajo zavarovanj pravnim osebam m/ž«

Lokacija: Ljubljana

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko naše spletne strani ali na naslov mirjam.kmetic@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete 031 702 329.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

• Aktivno pridobivanje novih korporativnih zavarovancev B2B
• Navzkrižna prodaja v okviru obstoječega portfelja (up-sale, cross sale)
• Zbiranje in analiziranje informacij, ki so potrebne za pripravo zavarovalnih ponudb
• Priprava zavarovalne dokumentacije za stranke v lastnem portfelju
• Usklajevanje ponudb s klienti
• Upravljanje s portfeljem klientov
• Vzpostavitev in vzdrževanje poslovnega sodelovanja z novimi in obstoječimi posredniki ter ključnimi klienti
• Učinkovita organizacija, vodenje, spremljanje ter razvoj mreže posrednikov v okviru svojega portfelja
• Sodelovanje v procesu načrtovanja, nadzora in analize rezultatov ključnih klientov in posrednikov
• Predlogi za izboljšave poslovanja, prodaje in odnosov s partnerji
• Odpiranje novih priložnosti na trgu, raziskava trga

Zahteve

• Vsaj 3 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu
• Poznavanje premoženjskih in odgovornostnih produktov
• Trženje zavarovanj B2B
• Poznavanje zavarovalnega trga
• Obvezna licenca AZN
• Znanje angleškega jezika
• Izpit B kategorije