Iskanje zaposlitve

Delovodja m/ž

ID: 2645
Lokacija: Podravska regija
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za mednarodno podjetje iščemo strojnega tehnika, z vodstvenimi sposobnostmi, za pozicijo "Delovodja m/ž«

Lokacija: Maribor

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo na mail mirjam.kmetic@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 031 702 329.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Vodenje in organizacija proizvodnih procesov;
  • Skrb za optimizacijo proizvodnih procesov;
  • Nadzor tehnoloških postopkov posameznih operacij, izvajanje postopkov kontrole kakovosti in vzdrževanja strojev;
  • Usklajevanje aktivnosti in procesov tako znotraj proizvodnje kot tudi z drugimi organizacijskimi enotami;
  • Vodenje, motiviranje in optimizacija dela zaposlenih;
  • Optimizacija in vpeljevanje vitke proizvodnje;
  • Izdelava tedenskega, mesečnega in letnega proizvodnega plana;
  • Druga operativna dela s področja vodenja proizvodnje.

  • Najmanj srednješolsko strokovno izobrazbo strojne ali druge tehnične smeri;
  • Predhodne izkušnje na primerljivem delovnem mestu;
  • Zaželeno poznavanje zakonitosti montaže strojev, varjenja in strojne obdelave;
  • Poznavanje sistema kakovosti in kontrole v proizvodnji;
  • Osnovno razumevanje angleškega ali nemškega jezika.