Iskanje zaposlitve

Regionalni vodja logistike m/ž

ID: 2875
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Nedoločen čas

Za veliko mednarodno podjetje iščemo kandidata za pozicijo »Regionalni vodja logistike m/ž«

Lokacija: Ljubljana, hibridno

Vaše prijave v slovenskem in angleškem jeziku pričakujemo na mail mirjam.kmetic@manpower.si

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

  • Vodenje in upravljanje področja logistike v sodelovanju z notranjimi deležniki, dobavitelji in kupci;
  • Priprava planov in strategij na področju logistike;
  • Spremljanje aktivnosti oskrbovalne verige in zagotavljanje optimizacije dela v logistiki;
  • Optimizacija logističnih procesov ter stroškov;
  • Vodenje, planiranje, organiziranje in koordiniranje dela v logistiki ;
  • Zagotavljanje uspešnih rešitev ob pojavu logističnih težav z namenom ohranjanja visoke ravni kakovosti izvedenih storitev ;
  • Spremljanje zakonodaje in drugih predpisov s področja dela;
  • Vodenje evidenc, izdelava analiz in priprava poročil s področja logistike;
  • Vodenje, motiviranje in zagotavljanje usposobljenosti sodelavcev ter skrb za vzpostavitev in negovanje pozitivnega delovnega okolja

Zahteve

  • Visokošolsko izobrazbo ;
  • Najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
  • Odlično znanje angleškega jezika;
  • Odlično obvladovanje Microsoft paketa;
  • Znanje programa SAP je prednost;
  • Odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti;
  • Analitičen način razmišljanja;
  • Iniciativnost, proaktivnost