Prodajni predstavnik za logistiko B2B m/ž

Osrednjeslovenska regija
Logistics and Warehousing
Sales and Business Development
Permanent 3-5 years of professional experience Flexible work model
Za hitro rastoče podjetje, specializirano za področje transporta in logistike, iščemo "Prodajnega predstavnika za logistiko B2B m/ž", za pridobivanje novih strank.

Lokacija dela: Ljubljana in teren po Evropi

Opis delovnega mesta:
- Zastopanje in prodaja transportno logističnih storitev (Road&Logistics), na področju B2B;
- Razvoj trga ter identificiranje novih poslovnih priložnosti;
- Komunikacija s potencialnimi in obstoječimi strankami ter gradnja dolgoročnih poslovnih odnosov;
- Priprava in izvedba predstavitve portfelja transportno logističnih storitev za stranke;
- Analiza in opredelitev potreb strank ter nudenje najustreznejših rešitev;
- Oblikovanje prodajnih cen in priprava ponudb;
- Mesečni pregled prometa in izdelava poročil.

Pričakujemo:
- Vsaj 3 leta izkušenj na področju transportno logistične industrije v prodajnem segmentu;
- Odlične komunikacijske veščine in prodajno naravnanost;
- Sposobnost tekočega komuniciranja v angleškem jeziku. Znanje dodatnega tujega jezika predstavlja prednost;
- Zmožnost hitrega prilagajanja v dinamičnem okolju;
- Visoko stopnjo samoiniciative in občutek za odgovornost;
- Ciljna naravnanost in želja po doseganju odličnih rezultatov;
- Pripravljenost na službena potovanja (Evropa);
- Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
- Delovno mesto s sedežem v Ljubljani;
- Delovno razmerje za nedoločen čas in 6-mesečnim poskusnim obdobjem;
- Redno plačilo in dodatno stimulativno nagrajevanje glede na delovno uspešnost;
- Veliko mero samostojnosti in kreativnega dela v uspešnem in rastočem mednarodnem podjetju;
- Možnost dodatnih izobraževanj in napredovanja;
- Službeno vozilo z boniteto.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected].
Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.