Poslovni analitik m/ž

Osrednjeslovenska regija
Information Technology
Permanent 3-5 years of professional experience From the office (company)
Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo natančne in izkušene kandidate za delovno mesto ”Poslovni analitik m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

- Razvijanje kompleksnih rešitev;
- Jasno definiranje uporabniških potreb in priprava predloga informacijske rešitve;
- Pripravljanje načrtov testiranja in testnih scenarijev;
- Sodelovanje v uspešni, predani ekipi.

Pričakujemo:

- Izkušnje s prepoznavanjem potreb uporabnikov in pripravo uporabnih informacijskih rešitev;
- Izkušnje s pripravo načrtov testiranja in testnih scenarijev;
- Odlično pisno izražanje v slovenskem jeziku;
- Osnovno razumevanje zasnove in delovanja podatkovnih baz, SQL in PL/SQL;
- Obvladovanje vsaj enega orodja za izrisovanje poslovnih procesov in uporabniških vmesnikov;
- Veselje do raziskovanja potreb uporabnikov;
- Proaktivnost, močan občutek odgovornosti in razvite sposobnosti komuniciranja in sodelovanja;
- Vsaj VII. stopnjo izobrazbe.

Nudimo:

- Zaposlitev za nedoločen čas v uspešnem in stabilnem podjetju;
- Prijetno in urejeno delovno okolje;
- Stimulativno plačilo;
- Možnosti za osebno in karierno rast in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 051 307 836.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.