Računovodja m/ž

Osrednjeslovenska regija
Administative / Office
Permanent 5-10 years of professional experience From the office (company)

Za uspešno mednarodno podjetje, ki razvija tehnologije in izdeluje inovativne izdelke na področju obdelave aluminija in plastike, iščemo natančne in zanesljive kandidate za delovno mesto "Računovodja m/ž".

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Samostojno izvajanje računovodskih nalog;
  • Knjiženje plačil in likvidatura, usklajevanje stanj s kupci, dobavitelji in FURS-om;
  • Knjiženje stroškov, evidenca OS, obračun amortizacije;
  • Izvedba kontrole knjiženja, obračunov, zapiranje razredov, izdelava zaključnega računa, letna poročila;
  • Druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
  • Vsaj 5 let ustreznih delovnih izkušenj na področju revizije, kontrolinga, računovodstva ali financ;
  • Napredno zanje MS Excel;
  • Znanje angleškega jezika je prednost;
  • Sposobnost delovanja v dinamičnem okolju, kjer je potrebna učinkovitost in prilagodljivost;
  • Natančnost, zanesljivost, analitično razmišljanje, samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
  • Uvajanje pri delu in mentorstvo;
  • Možnost izobraževanja;
  • Skrb za promocijo zdravja na delovnem mestu (sadje v pisarni in podobno);
  • Urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju oz. skupini;
  • Stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 030 717 147

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.