Posluževalec strojev (m/ž)

Podravska regija
Production
Permanent 1-3 years of professional experience From the office (company)
Za našega naročnika iščemo zanesljivo in delovno osebo za delovno mesto Posluževalec strojev, ki bi se pridružila uspešni ekipi v kovinsko-predelovalni industriji. Če imate osnovna znanja o obdelavi kovin in iščete priložnost za dolgoročno zaposlitev, vas vabimo k prijavi!

Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta:
  • Izvajanje enostavnejših nalog obdelave kovin,
  • Zalaganje in posluževanje stiskalnic, strojev in naprav,
  • Izvajanje avtokontrole kakovosti izdelkov,
  • Izvajanje preventivnega vzdrževanja opreme in naprav,
  • Skrb za čisto in urejeno delovno okolje ter delovna sredstva,
  • Vodenje evidenc, zapisov in priprava poročil,
  • Opravljanje drugih nalog v skladu z navodili nadrejenih.

Pričakujemo:
  • Zaključeno osnovno šolo in dodatno strokovno usposabljanje,
  • Poznavanje kakovostnih zahtev pri izdelkih,
  • Osnovno razumevanje proizvodnih postopkov,
  • Poznavanje delovne opreme in naprav, ki se uporabljajo v proizvodnem procesu.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 2 meseca,
  • Možnost nadaljnjega kariernega razvoja,
  • Stabilno in urejeno delovno okolje v dinamičnem podjetju.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”  ali pa nam pošljete vaš življenjepis na elektronski naslov: [email protected]

Za več informacij pokličite na 040 664 394.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.