Prodajni inženir m/ž

Osrednjeslovenska regija
Sales and Business Development
Permanent Student/fresh graduate Hybrid

Za našega naročnika, uspešno mednarodno inženirsko podjetje iščemo Prodajnega inženirja m/ž.

Vabljeni k prijavi!

Opis delovnega mesta:

  • Prodaja naprav in rešitev za avtomatizacijo in digitalizacijo elektroenergetike ter e-mobilnost
  • Priprava ponudb in vzdrževanje odnosov s strankami
  • Doseganje prodajnih ciljev in izvajanje predstavitev izdelkov
  • Spremljanje najnovejših tehnologij in sodelovanje s strokovnjaki
  • Delo večinoma iz pisarne ali na daljavo, občasno na terenu

Pričakujemo:

  • VI. stopnja izobrazbe smeri elektrotehnika energetika
  • Usmerjenost v prodajo in timsko delo
  • Odlično znanje angleščine, komunikacijske in pogajalske veščine
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Osebo, ki je odprta, družabna in prodajno usmerjena

Nudimo:

  • Hibridno delo
  • Letna nagrada za uspešnost
  • Pogodba za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo
  • Fleksibilen delovni čas in prijetno delovno okolje

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave na elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.