Servisni planer m/ž

Osrednjeslovenska regija
Customer Support
Permanent 1-3 years of professional experience Hybrid

Za našega naročnika, globalno podjetje, ki deluje na področju proizvodnje, prodaje in servisa kompresorjev, kompresorske opreme, generatorjev ter drugih naprav, orodij in montažnih sistemov, iščemo motivirane in ambiciozne kandidate za delovno mesto »Servisni planer m/ž«.

Lokacija dela: Trzin, delo od doma

Opis dela:
  • Sodelovanje s strankami in odzivanje na njihove potrebe in vprašanja,
  • Prepoznavanje potrebe po storitvah za stranke in primerno ukrepanje,
  • Iskanje najboljših rešitev za vaše stranke,
  • Načrtovanje in uvajanje storitev, popravil in vzdrževanja za dodeljeno področje od začetka do konca,
  • Sodelovanje s prodajnim predstavnikom, vodjo servisnih operacij in servisnim tehnikom,
  • Priprava seznama rezervnih delov in posebnih orodij ter aktivno spremljanje dostave,
  • Koordinacija in nadzor vseh vračil.
Pričakujemo:
  • Vsaj 3 leta izkušenj na podobnih položajih,
  • Napredno računalniško znanje MS Office in SAP,
  • Tekoče znanje slovenščine in angleščine,
  • Odlične ustne in pisne sposobnosti,
  • Dobra organiziranost in močan občutek odgovornosti,
  • Proaktivnost in nudenje odlične storitve/storitvene izkušnje.

Nudimo

  • Obsežno izobraževanje in uvajanje v delo,
  • Sodobno delovno okolje z najnovejšo opremo,
  • Možnosti kariernega napredovanja,
  • Hvaležno in kolegialno vzdušje,
  • Uporaba najnovejših tehnologij,
  • Fleksibilen delovnik in možnosti dela od doma,
  • Skrb za zdravje, darila za zaposlene,
  • Celovit paket: konkurenčno plačilo, možnost dodatnih bonusov, božičnica in regres ter pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas.
Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.