Tehnični komercialist m/ž

Zasavska regija
Sales and Business Development
Production
Permanent 1-3 years of professional experience Flexible work model
Uspešno slovensko podjetje ZIBTR PRO, ki je na trgu že več kot 30 let, v svoje vrste vabi izkušene kandidate za pozicijo “Tehnični komercialist m/ž.”
Ukvarjajo se s svetovanjem, tehnično podporo in optimizacijo procesov na področju CNC obdelave kovin, vpenjalnih sistemov in meroslovja  v avtomobilski industriji, orodjarstvu in strojegradnji ter sodelujejo s skrbno izbranimi evropskimi in svetovnimi proizvajalci.

Lokacija: Litija, teren

Opis delovnega mesta:
  • skrb za redno obiskovanje in servisiranje ključnih kupcev,
  • komercialna dela v podjetju in na terenu,
  • redno informiranje in svetovanje strankam o ponudbi,
  • izbira in testiranje orodja in opreme za izvedbo projekta,
  • priprava ponudb in sprejemanje naročil,
  • izpolnjevanje prodajne dokumentacije,
  • izvajanje aktivnosti prepoznavnosti in promocije blagovne znamke,
  • pospeševanje prodaje in uvajanje novih izdelkov,
  • spremljanje tržnih trendov in konkurence
  • organiziranje predstavitev izdelkov,
  • izobraževanje kupcev o tehničnih lastnostih in uporabi,
  • reševanje reklamacij in neplačanih obveznosti kupcev.
Podjetje pričakuje:
  • vsaj V. stopnjo strojne ali primerljive izobrazbe,
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj v proizvodnji s CNC obdelovalnimi stroji,
  • poznavanje orodja za struženje in rezkanje,
  • aktivno znanje angleščine,
  • poznavanje poslovanja področja dela,
  • komunikativnost, natančnost, samostojnost.
Podjetje nudi:
  • fleksibilno delo na terenu,
  • možnost hibridnega dela,
  • interna izobraževanja,
  • obiske sejmov in seminarjev v tujini,
  • delo v strokovnem in prijetnem kolektivu.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani z izpolnitvijo obrazca ”Prijava na delovno mesto” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif