Arhitekt informacijskega sistema m/ž

Osrednjeslovenska regija
Information Technology
Permanent 1-3 years of professional experience On-site
Za našega naročnika, ki posodablja software sistem, iščemo izkušene kandidate za delovno mesto "Arhitekt informacijskega sistema m/ž".

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Oblikovanje in implementacija informacijskih sistemov;
  • Razumevanje relacijskih baz in integracijskih platform;
  • Uvajanje sodobnih aplikativnih rešitev z ERP sistemi;
  • Pomoč, svetovanje in izobraževanje uporabnikov;
  • Skrb za projektno dokumentacijo.
Pričakujemo:
  • Vsaj VI. izobrazbo s področja računalništva, informatike, elektrotehnike ali drugega sorodnega področja;
  • Odlično tehnično znanje in poznavanje sodobnih informacijskih tehnologij (integracijskih platform, ERP sistemov in relacijskih baz);
  • Željo po nenehnem učenju in spremljanju tehnoloških novosti;
  • Samostojnost in sposobnost obvladovanja več projektov hkrati;
  • Odlične komunikacijske in timske sposobnosti;
  • Natančnost, prilagodljivost in zanesljivost.
Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo;
  • Stalno strokovno izobraževanje in certificiranje;
  • Dinamično in stimulativno delovno okolje, ki spodbuja profesionalni razvoj in kreativno reševanje izzivov;
  • Fleksibilen delovni čas z možnostjo občasnega dela od doma;
  • Sodelovanje pri inovativnih in tehnološko naprednih projektih.
Pridružite se nam in postanite del uspešnega tima, ki oblikuje prihodnost informacijske tehnologije! Pošljite nam svoj CV in skupaj ustvarimo uspešne zgodbe!

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacij pokličite na 051 307 846.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.