E-commerce specialist m/ž

Podravska regija
Marketing and Media
Permanent 1-3 years of professional experience From the office (company)

Opis dela:

  • Upravljanje in vzdrževanje naše spletne trgovine za pravne osebe.
  • Skrb za vsebinsko urejanje spletne strani, vključno s prevodi, slikami in besedili.
  • Izobraževanje uporabnikov.
  • Sodelovanje pri koordinaciji IT-projektov na področju e-poslovanja ter podpora izvedbi spletnih marketinških kampanj.
  • Nadzor in upravljanje notranjega CRM sistema, kar vključuje komunikacijo z avstrijskim oddelkom in organizacijo šolanj za notranje komercialiste.
  • Nudenje pomoči in tehnične podpore prodajni ekipi ter odgovarjanje na vprašanja povezana s spletno trgovino z namenom izboljšanja uporabniške izkušnje.

Pričakujemo:

  • VI. stopnjo izobrazbe iz področja ekonomije, poslovnih ved ali IT.
  • Dobro znanje nemščine in osnovno znanje angleščine.
  • Pripravljenost za učenje.
  • Urejenost ter dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti.
  • Zaključen program na področju e-poslovanja in izkušnje z IT-projekti ali digitalnim marketingom.
  • Samoiniciativnost, komunikativnost in sposobnost dela s strankami.
  • Veljaven vozniški izpit kategorije B in lasten prevoz.

Nudimo:

  • Pogodbo za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.
  • Možnost občasnega dela od doma.
  • Polni regres, nezgodno zavarovanje zaposlenih in delo v družinsko usmerjenem podjetju, ki ceni zadovoljstvo svojih zaposlenih.
  • Brez kolektivnih dopustov in možnost napredovanja na vodilno pozicijo ob širitvi ekipe v rastočem podjetju.
Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave na elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.