Koordinator administracije m/ž

Osrednjeslovenska regija
Administative / Office
Permanent 1-3 years of professional experience On-site
Za našega naročnika, slovensko farmacevtsko podjetje, z lastnim razvojem prehranskih dopolnil, iščemo »Koordinatorja administracije m/ž«.

Lokacija: Radomlje

Opis delovnega mesta:
  • Vodenje nabavno prodajne funkcije:
  • Vodenje nabave sestavin na domačem in tujem trgu,
  • Naročanje sestavin na domačem in tujem trgu, iskanje novih dobaviteljev in potencialnih kupcev,
  • Vodenje prodajne administracije (CRM, RIP, WordPress/WooCommerce, Navision).
  • Koordinacija podjetja:
  • Vodenje poslovnih evidenc, papirno in digitalno,
  • Koordinacija in skrb za komunikacijo med oddelki družbe,
  • Upravljanje ERP programa Navision,
  • Skrb za prejeto in odposlano pošto,
  • Sprejemanje in vezava telefonskih klicev,
  • Vnos surovin, pisanje prevzemnic,
  • Pisanje/izdajanje dobavnic, računov in predračunov,
  • Skrb za časovno usklajenost dela,
  • Vnos podatkov v informacijski sistem,
  • Priprava poročil, izračunov in ponudb,
  • Pomoč pri pripravi različnih besedil,
  • Pomoč pri poročanju in pripravi poslovne dokumentacije.
  • Sodelovanje pri razvoju:
  • Pogajanje in iskanje novih dobaviteljev in potencialnih kupcev,
  • Raziskovanje trendov na področju čajev in prehranskih dopolnil doma in v tujini,
  • Iskanje novih izdelkov in pomoč pri pripravi dokumentacije,
  • Opravljanje drugih nalog po dogovoru in v skladu z navodili direktorja.
Pričakujemo:
  • Vsaj V. stopnjo izobrazbe,
  • Izkušnje na primerljivem delovnem mestu,
  • Zelo dobro znanje angleškega jezika,
  • Iznajdljivost, natančnost in komunikativnost,
  • Prednost predstavljajo izkušnje s programom Navision.
Nudimo:
  • Delo za nedoločen čas, s 3-mesečno poskusno dobo,
  • Možnost za strokovni in osebni razvoj,
  • Delo v prijetnem delovnem okolju,
  • Konkurenčno plačilo.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali na elektronski naslov: [email protected]. Za več informacij pokličite 030 457 217.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.