Koordinator kakovosti in razvoja m/ž

Osrednjeslovenska regija
Medical & Health Care
Life Science
Health care
Permanent 3-5 years of professional experience From the office (company)
Za slovensko farmacevtsko podjetje, z lastnim razvojem prehranskih dopolnil, iščemo koordinatorja kakovosti in razvoja.
Lokacija: okolica Ljubljane

Opis delovnega mesta:
  • poznavanje regulative s področja varnosti hrane in prehranskih dopolnil
  • izvajanje nadzora kontrole kakovosti in varnosti neposredno v proizvodnji in skladišču
  • opravljanje meritev in analiz, vzorčenje, pregled statusov ustreznosti izdelkov, izvajanje vhodne in izhodne kontrole, odvzem kontra vzorcev, zagotavljanje sledljivosti
  • vodenje evidenc, priprava proizvodnih specifikacij, analiz, poročil, ažuriranje in upravljanje razvojno tehnološke dokumentacije
  • kreiranje, ažuriranje in overjanje vse dokumentacije vezane na varnost in kakovost živil sistema HACCP, IFS, GMP
  • zagotavljanje uspešnega izvajanja notranjih in zunanjih presoj (HACCP, ISO, IFS, GMP, BIO) ter ostalih inšpekcijskih pregledov vezanih na varnost živil
  • občasno reševanje reklamacij in komuniciranje z dobavitelji, nabava
  • iskanje novih dobaviteljev in materialov
  • sodelovanje pri razvoju proizvodnega procesa in produktov družbe,
  • pomoč pri uvajanju stalnih izboljšav kakovosti izdelkov
  • priprava podlag za razvoj in uvajanje novih produktov
  • pomoč pri uvajanju novih metod zagotavljanja kakovosti
  • raziskovanje svetovnih trendov na področju prehrambnih izdelkov družbe

Pričakujemo:
  • vsaj visokošolsko izobrazbo naravoslovne, tehniške ali tehnološke smeri
  • poznavanje HACCP  in GMP
  • izkušnje na področju kontrole kakovosti, regulative in razvoja
  • znanje angleškega in zaželeno hrvaškega jezika
  • fleksibilnost, dinamičnost

Nudimo:
  • pogodbo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
  • delo v strokovnem in dinamičnem kolektivu
  • delo v farmacevtskem podjetju, s proizvodnjo od začetnih surovin do končnega izdelka
  • vsa potrebna izobraževanja
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected]. Z več informacij lahko pokličete na 031 702 329.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.