SAP svetovalec - HR rešitve m/ž

Savinjska regija
Information Technology
Human Resources
Permanent 3-5 years of professional experience Hybrid
Za našega naročnika, vodilno mednarodno proizvodno podjetje, iščemo "SAP svetovalec - HR rešitve m/ž".

Lokacija: Velenje

Opis delovnega mesta:
  • Svetovanje, razvoj in implementacija poslovnih procesov na sistemu SAP na področju HR in plač;
  • Priprava tehnične dokumentacije za poslovne procese;
  • Sodelovanje na projektih;
  • Sodelovanje z ostalimi procesnimi skupinami znotraj področja IT;
  • Izvajanje izobraževanje in pomoč uporabnikom.
Pričakujemo:
  • VI. in VII. stopnja izobrazbe računalniške ali ekonomske smeri;
  • Zaželena vsaj tri leta delovnih izkušenj;
  • Poznavanje procesov iz področja HR in obračuna plač;
  • Izkušnje pri izvajanju projektov s področja SAP HR in PY modul;
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika;
  • Odgovornost, natančnost in sistematičnost;
  • Sposobnost logičnega razmišljanja;
  • Samoiniciativnost in samostojnost;
  • Vozniški izpit B kategorije;
  • Veselje in sposobnost za delo v timu.
Nudimo:
  • Delo s sodobnimi in naprednimi tehnologijami;
  • Možnost dela od doma;
  • Prilagodljiv delovnik;
  • Kreativno in dinamično delo;
  • Možnost kariernega in osebnega razvoja;
  • Dodatna izobraževanja;
  • Možnost dolgoročnega sodelovanja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Za več informacije pokličite 051 307 836.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 10MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif