Vodja področja prodaje m/ž

Notranjska regija
Sales and Business Development
Permanent 3-5 years of professional experience Hybrid
Za našega naročnika, mednarodno podjetje, ki spodbuja kreativnost in osebno rast, iščemo komunikativne kandidate za delovno mesto »Vodja področja prodaje m/ž«.

Lokacija dela: Cerknica z okolico

Opis delovnega mesta:
  • Zastopanje in prodaja asortimana na področju B2B;
  • Razvoj trga ter identificiranje novih poslovnih priložnosti v območju EU;
  • Službene poti, poznavanje  in analiziranje konkurence, obiskovanje sejmov;
  • Komunikacija s potencialnimi in obstoječimi strankami ter gradnja dolgoročnih poslovnih odnosov;
  • Priprava in izvedba predstavitev portfelja;
  • Analiza in opredelitev potreb strank ter nudenje najustreznejših rešitev;
  • Vodenje projektov;
  • Razvijanje potrebnih marketinških predlogov in aktivnosti;
  • Oblikovanje prodajnih cen in priprava ponudb;
  • Mesečni pregled prometa in izdelava poročil.
Nudimo:
  • Strokovni in osebni razvoj,
  • Dinamično in ustvarjalno delovno okolje,
  • Stimulativno plačilo, vezano na poslovno uspešnost in dosežene rezultate,
  • Pomoč pri uvajanju ter strokovno vodenje,
  • Bogat program promocije zdravja,
  • Sproščeno vzdušje in urejeno delovno okolje,
  • Dolgoročno zaposlitev s poskusnim obdobjem 6 mesecev,
  • Enoizmenski delovnik z drsnim delovnim časom,
  • Možnost hibridnega dela po poskusnem uvajalnem obdobju.
Pričakujemo:
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • Dobro znanje angleškega jezika (govorno in pisno),
  • Pripravljenost na potovanja v tujino,
  • Komunikativnost, vztrajnost, organizacijske sposobnosti in odlične prodajne veščine,
  • Sposobnost dela v timu ter občutek za sočloveka.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi "Prijavi se na delovno mesto" ali na elektronski naslov [email protected]. Za več informacij pokličite 041 369 718.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif