Inženir sistema tehničnega varovanja m/ž

ID: 4729
Lokacija: Osrednjeslovenska
Vrsta zaposlitve: Permanent

Za vodilno podjetje v jugovzhodni Evropi na področju integraciji sistemov tehnične zaščite, iščemo odgovorno, ciljno usmerjeno in proaktivno osebo, da se pridruži njihovemu timu v Ljubljani, na delovnem mestu "Inženir sistema tehničnega varovanja m/ž".

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

- Nudenje optimalnih rešitev sistemov tehničnega varovanja
- Projektno-prodajna podpora strankam
- Izdelava ocene investicij in definiranje stroškov
- Podpora prodaji projektnih rešitev sistemov tehničnega varovanja
- Raziskava, analiza in obdelava tržišča
- Projektiranje sistemov tehničnega varovanja
- Vodenje projektov sistemov tehničnega varovanja

- Visokošolsko izobrazbo s področja elektrotehnike, elektronike ali telekomunikacij
- Izkušnje na področju tehničnega varovanja
- Odgovornost, samostojnost in samoiniciativnost
- Odlično poznavanje MS Office
- Zaželeno poznavanje AutoCAD
- Odlično znanje angleškega jezika
- Vozniški izpit B kategorije

Vaše prijave pričakujemo preko naše spletne strani ali na e-mail: mirjam.kmetic@manpower.si.