Vodja integriranega SHEQ sistema m/ž

ID: 4730
Lokacija: Podravska
Vrsta zaposlitve: Permanent

Za našega naročnika iščemo samoiniciativno, organizirano in strokovno usposobljeno osebo za pozicijo »SHE specialist m/ž«, ki bo delovala na mednarodnem nivoju področja varnosti in zdravja pri delu, okolja in kakovosti, na lokaciji v Mariboru.

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

- Vpeljava integriranega SHEQ sistema upravljanja (IMS) v proizvodno-oskrbovalno verigo podjetja
- Podpora SHEQ programov, z namenom stalnega izboljševanja in razvojem orodij za analizo podatkov
- Usklajevanje programov presoj
- Podpora izbranim projektom SHEQ na lokalnem in globalnem nivoju
- Izvajanje notranjih presoj
- Zagotavljanje, da je dokumentacija IMS pravilno razumljena, izvedena in ovrednotena na vseh ravneh
- Usposabljanje in izvajanje delavnic o mednarodnih standardih IMS

- Univerzitetno ali visokošolsko stopnjo izobrazbe smeri kemije, kemijske tehnologije ali podobno
- Vsaj 3 leta izkušenj na sorodnem področju dela
- Analiza podatkov na višjem nivoju
- Odlično znanje govorjene in pisne angleščine
- ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 standardi
- Samoiniciativno oseba, ki je sposobna razmišljanja zunaj okvirov

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko naše spletne strani ali na mail mirjam.kmetic@manpower.si