Razvojni Inženir m/ž

ID: 4732
Lokacija: Podravska
Vrsta zaposlitve:

Za našega naročnika, ki znotraj mednarodne korporacije deluje kot strateški proizvajalec izdelkov, ki se uporabljajo v raznolikih gospodarskih panogah, iščemo razvojnega inženirja z odličnim znanjem nemščine.

Lokacija: Radlje ob Dravi

PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO Nazaj

Opis delovnega mesta

- samostojno oblikovanje in izdelava sestavnih načrtov izdelka
- Vodenje razvoja izdelka od idejnega projekta do vpeljave proizvodnje
- Sodelovanje pri izboljšavi in preizkušanju prototipov
- Oblikovanje kosovnih seznamov
- Spremljanje in izvajanje tehnoloških postopkov v proizvodnji
- Pridobivanje informacij o uspešnosti in pravilnosti konstrukcij (spremembe, dopolnitve, izboljšave)

Zahteve

- Najmanj VI. stopnjo izobrazbe strojne smeri
- Najmanj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
- Poznavanje programa AutoCAD
- Odlično znanje nemškega jezika
- Samoiniciativnost, samostojnost

Vaše prijave pričakujemo preko naše spletne strani ali na mirjam.kmetic@manpower.si