Računovodja m/ž

Osrednjeslovenska regija
Administracija
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Za uspešno mednarodno podjetje, ki razvija tehnologije in izdeluje inovativne izdelke na področju obdelave aluminija in plastike, iščemo natančne in zanesljive kandidate za delovno mesto "Računovodja m/ž".

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Samostojno izvajanje računovodskih nalog;
  • Knjiženje plačil in likvidatura, usklajevanje stanj s kupci, dobavitelji in FURS-om;
  • Knjiženje stroškov, evidenca OS, obračun amortizacije;
  • Izvedba kontrole knjiženja, obračunov, zapiranje razredov, izdelava zaključnega računa, letna poročila;
  • Druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
  • Vsaj 5 let ustreznih delovnih izkušenj na področju revizije, kontrolinga, računovodstva ali financ;
  • Napredno zanje MS Excel;
  • Znanje angleškega jezika je prednost;
  • Sposobnost delovanja v dinamičnem okolju, kjer je potrebna učinkovitost in prilagodljivost;
  • Natančnost, zanesljivost, analitično razmišljanje, samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
  • Uvajanje pri delu in mentorstvo;
  • Možnost izobraževanja;
  • Skrb za promocijo zdravja na delovnem mestu (sadje v pisarni in podobno);
  • Urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju oz. skupini;
  • Stimulativno plačilo z nagrajevanjem za dobro opravljeno delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 030 717 147

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif