Arhitekt m/ž

Goriška regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo od doma
Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja z razvojem naprednih rešitev za podporo poslovanju, iščemo izkušenega kandidata za delovno mesto "Arhitekt m/ž".

Lokacija: REMOTE

Opis delovnega mesta:
  • Definiranje, dokumentiranje, uveljavljanje in razlaga sistemsko, bazno ter programsko arhitekturo,
  • Upoštevanje notranje smernice na področju uporabniške izkušnje in vmesnikov, notranje smernice na področju integracijskih vmesnikov in druge definirane smernice,
  • Sodelovanje pri programiranju testov enot in integracijskih testov - v kodi ali na nivoju baze,
  • Izvajanje raziskovalnih in razvojnih dejavnosti.
Pričakujemo:
  • Zaželenih vsaj 5 let delovnih izkušenj z razvojem programske opreme; če te vključujejo področje poslovnih rešitev, še toliko bolje,
  • Dobro poznavanje C# in ASP.NET (Core) MVC orodja, T-SQL, Javascript/TypeScript, HTML, CSS, upravljanja verzij kode s TFVC ali GIT.
Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
  • Stimulativno plačilo, urejeno z modernim plačnim sistemom,
  • Nagrado za učinkovito delo, uspešnost poslovanja podjetja in posebne dosežke,
  • Strokovni in osebni razvoj s ciljem razvoja kariere in osebnih potencialov,
  • Prijazne in spoštljive medosebne odnose,
  • Okolje, ki podpira zaupanje, zanesljivost, učinkovitost, družinsko življenje, partnerstvo in ustvarjalnost.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].​​​​​​​
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.