Prodajno produktni specialist m/ž

Osrednjeslovenska regija
Prodaja in poslovni razvoj
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Lokacija dela: Trzin

Opis delovnega mesta:
  • Izvajanje promocije in strokovne prodaje izdelkov s področja medicine;
  • Razvijanje in krepitev odnosov s ključnimi kupci; aktivno iskanje novih kupcev;
  • Skrb za rast prodaje na obstoječih in novih tržnih segmentih;
  • Uspešno lansiranje novih proizvodov;
  • Pospeševanje prodaje programa na tujih trgih;
  • Poznavanje trga, tržnega potenciala in konkurence;
  • Poznavanje lastnega portfolia in spremljanje novitet dobaviteljev;
  • Razvijanje in izvajanje promocijskih aktivnosti;
  • Sprejem in vodenje poslovnih partnerjev;
  • Doseganje in ažurno spremljanje planov prodaje;
  • Tedensko in mesečno poročanje direktorju prodaje.
Pričakujemo:
  • Vsaj VI. stopnjo naravoslovne ali druge ustrezne smeri (lahko tudi ekonomija);
  • Izrazito prodajno usmerjenost in pospeševanje prodaje;
  • Pripravljenost na pogosta službena potovanja v tujino ter pretežno delo na terenu;
  • Odlično znanje angleškega jezika, znanje hrvaškega jezika predstavlja prednost, ni pa pogoj;
  • Odlične komunikacijske sposobnosti, strokovnost, družabnost;
  • Vztrajnost in željo po dodatnem izobraževanju;
  • Hitro odzivnost in proaktivnost, ciljno usmerjenost; veselje do dela v timu;
  • Vozniški izpit B kategorije;
  • Poznavanje dela z računalnikom.
Nudimo:
  • Dolgoročno zaposlitveno priložnost;
  • Mentorstvo in možnost stalnega osebnega in poslovnega izpopolnjevanja;
  • Razgibano delo v stabilnem, razvijajočem se podjetju;
  • Služeni avtomobil (tudi za zasebne namene);
  • Stimulacija za nadpovprečne dosežke;
  • Nagrado za poslovno uspešnost ob zaključku leta.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif