Prodajni inženir, terenski komercialist m/ž

Primorska regija
Prodaja in poslovni razvoj
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Lokacija dela: Primorska

Opis delovnega mesta:
  • Iskanje posla na terenu.
  • Komercialna in tehnična obdelava naročil.
  • Načrtovanje, spremljanje in izvedba dobavnega projekta.
  • Aktivna prodaja celotnega asortimana izdelkov.
  • Ohranjanje rednih stikov s strankami.
Pričakujemo:
  • Zahtevana izobrazba: ing. el., el. tehnik, dipl. inž. el.
  • Poznavanje MS Office.
  • Razumevanje angleškega ali nemškega jezika.
  • Ciljna usmerjenost, dinamičnost, entuziastičnost, predanost in neodvisnost.
  • Timsko usmerjen slog dela.
  • Vozniško dovoljenje B kategorije.
Nudimo:
  • Službeno vozilo.
  • Malica poplačana po najvišji meji glede na uredbo.
  • Enoizmensko delo, prosti vikendi.
  • Urejeno delovno okolje.
  • Zdravi medsebojni odnosi.
  • Izobraževanja in usposabljanja, priložnosti za specializacijo na strokovnem področju.
Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave na elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.