Delphi programer m/ž

Hibridno
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo

Za našega naročnika, priznano podjetje, iščemo Delphi programerja m/ž.

Lokacija: Hibridno

Opis delovnega mesta:

  • Razvoj in arhitektura programske opreme za poslovne rešitve;
  • Sledenje definirani arhitekturi in smernicam;
  • Pregledovanje kode in predlaganje izboljšav.
Pričakujemo:
  • Vsaj 5 let izkušenj z razvojem programske opreme, področje poslovnih rešitev je plus;
  • Dobro poznavanje Delphi 11, VCL, T-SQL in Microsoft SQL Server, upravljanja verzij kode s TFVC ali GIT;
  • Dobro poznavanje programskih vzorcev;
  • Izkušnje s testiranjem enot (»unit testing«) in integracijskim testiranjem so plus;
  • Aktivno znanje angleščine – govorno in pisno.
Prednost predstavljajo:
  • Izobrazba diplomiranega inženirja računalništva oz. enakovredna izobrazba ali odlične reference in dosedanji rezultati;
  • Dobro reševanje problemov in analitične sposobnosti;
  • Izkušnje s skupinskim delom v okolju Azure DevOps (prej TFS) ali Jira;
  • Izkušnje z delom v agilnem okolju.

Nudimo:

  • Stimulativno plačilo, urejeno z modernim plačnim sistemom;
  • Nagrade za učinkovito delo in uspešno poslovanje podjetja;
  • Fleksibilen delovni čas;
  • Strokovni in osebni razvoj s ciljem razvoja kariere in osebnih potencialov;
  • Prijazne in spoštljive medosebne odnose;
  • Okolje, ki podpira zaupanje, zanesljivost, učinkovitost, družinsko življenje, partnerstvo in ustvarjalnost.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličite na 051 307 836.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.