Administrator m/ž

Osrednjeslovenska regija
Administracija
Polni delovni čas Študent/sveže diplomiran Hibridno delo
Za podjetje Shell Adria d.o.o. iščemo kandidata za delovno mesto "Administrator m/ž". Vabijo vas, da se jim pridružite!

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
- Opravljanje raznih administrativnih nalog;
- Priprava poročil;
- Podpora sodelavcem na oddelku;
- Ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:
- Izobrazbo vsaj V. stopnje;
- Napredno računalniško znanje (Microsoft 365);
- Izkušnje s Salesforce so prednost, niso pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
- Aktivno znanje angleščine;
- Znanje hrvaščine;
- Dobre komunikacijske sposobnosti;
- Sposobnost timskega dela in natančnost.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas;
- Možnost hibridnega dela oz. dela od doma;
- Privlačen finančni paket;
- Razgibano delo v sodelovalnem okolju;
- Priložnosti za osebni in karierni razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.