Analitik podatkovnih operacij m/ž

Ljubljana
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo

Pridruži se timu kot Analitik podatkovnih operacij (m/ž)!

Želiš delati v dinamičnem, mednarodnem okolju? Iščeš priložnost, kjer lahko izkoristiš svoje analitične sposobnosti in se razvijaš v svetu podatkov? Potem iščemo prav tebe!

Lokacija: Ljubljana / Remote

Opis delovnega mesta:

  • Podpora pri vzpostavitvi matičnih podatkov in vzdrževanju informacij v sistemu JD Edwards 8.12 ERP;
  • Proaktivno odkrivanje in odpravljanje napak – postani ključni igralec pri zagotavljanju natančnosti podatkov;
  • Sodelovanje pri oblikovanju in vzdrževanju dokumentacije – tvoje ideje in znanje so pomembni za našo uspešnost;
  • Analiza podatkov z uporabo sodobnih orodij – od Excel-a do BI poročil;
  • Identifikacija poslovnih potreb in interpretacija podatkov, ki bodo vplivali na nadaljnje odločitve;
  • Podpora pri avtomatizaciji procesov in Ad hoc zahtevah – pokaži svojo kreativnost.

Pričakujemo:

  • Vsaj VI. stopnja izobrazbe in 1-4 leta izkušenj na področju nabave ali logistike:
  • Izkušnje z ERP sistemi – JDE 8.12 so velika prednost;
  • Odlično znanje MS Office orodij, poudarek na Excela;
  • Poznavanje orodij kot so Data Bricks, SQL, Qlik, Tableau je zaželeno;
  • Odlične analitične sposobnosti in sposobnost dela z obsežnimi podatki;
  • Odlično znanje angleščine in odlične komunikacijske spretnosti;
  • Samostojnost, zmožnost multitaskanja in samoiniciativnost.

Nudimo:

  • Fleksibilno delovno okolje – delo od doma ali v pisarni;
  • Stimulativno plačilo, ki odraža tvoje znanje in izkušnje;
  • Delo v mednarodnem okolju – pridruži se timu, ki deluje globalno.

Si pripravljen na izziv?
Ne zamudi priložnosti, da postaneš del uspešnega tima.

Prijavi se preko naše spletne strani s klikom na “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pošlji svoj življenjepis na [email protected].
Za več informacij pokliči na 051 307 836.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.