Asistent v marketingu m/ž

Osrednjeslovenska regija
Marketing, oglaševanje in PR
Marketing in mediji
Administracija
Fixed Term 1-3 let delovnih izkušenj Delo na lokaciji
Za našega naročnika, uspešno mednarodno farmacevtsko podjetje iščemo Asistenta v marketingu m/ž.

Opis dela:

  • Podpora pri organizaciji dogodkov, pripravi letakov in prevodih.
  • Komunikacija z agencijami in prodajno ekipo.
  • Upravljanje dokumentov na korporativnih platformah (Veeva Vault, Tableau) in priprava poročil.
  • Koordinacija promocijskega in izobraževalnega materiala ter prevodi.
  • Organizacija internih in zunanjih sestankov.
  • Podpora pri nabavi, lokalnih marketinških aktivnostih in upravljanju računov.
  • Reševanje administrativnih postopkov in podpora marketinški ekipi.

Pričakujemo:

  • Predhodne izkušnje na primerljivem delovnem mestu.
  • Odlično znanje angleškega jezika.
  • VI. stopnjo izobrazbe s področja farmacije/ ekonomije ali drugega primernega področja.
  • Izkušnje z delom v večjih podjetjih (prednost).
  • Samoiniciativnost, organiziranost, natančnost in sposobnost samostojnega dela.
  • Prilagodljivost, učenje novih stvari in pozitiven odnos do sodelovanja.

Nudimo:

  • Pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo podaljšanja.
  • Fleksibilen delovni čas in možnost občasnega dela od doma.
  • Priložnost za delo v hitro rastočem in dinamičnem podjetju, kjer cenijo ekipni duh in medsebojno sodelovanje.
  • Redno usposabljanje in pridobivanje novih znanj ter možnost profesionalnega napredka.
  • Zanimivo delovno okolje v uspešnem podjetju z odličnimi medsebojnimi odnosi.

Če iščete priložnost, da postanete del uspešnega podjetja, kjer lahko napredujete in se razvijate, vas vabimo, da se prijavite!

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave na elektronski naslov [email protected]. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.