BPM razvijalec m/ž

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo od doma
Za našega naročnika, uspešno tehnološko podjetje, ki se ukvarja z razvojem naprednih rešitev za digitalizacijo poslovanja, iščemo kandidata za delovno mesto ”Procesni arhitekt - BPM razvijalec m/ž”.

Opis delovnega mesta:
  • Sodelovanje pri zajemu in usklajevanju naročnikovih zahtev in podpora poslovnim procesom,
  • Načrtovanje rešitev in integracija z informacijskimi sistemi naročnika,
  • Konfiguriranje in implementiranje poslovnih procesov,
  • Spremljanje poslovnih in tehnoloških trendov ter zahtev trga,
  • Sodelovanje pri ustvarjanju dobrih praks in standardizaciji rešitev ter snovanju novih funkcionalnosti,
  • Sodelovanje v predprodajnem procesu,
  • Sodelovanje na dogodkih, konferencah in seminarjih.
Pričakujemo:
  • Vsaj 3 leta izkušenj iz razpisanega področja,
  • Poznavanje BPMN 2.0 notacije in upravljanje poslovnih pravil,
  • Tehnično predznanje, izkušnje z Windows server sistemi, relacijskimi bazami,
  • Poznavanje programskih jezikov, predvsem JavaScript in C#,
  • Izkušnje s povezovanjem različnih poslovno-informacijskih sistemov,
  • Analitične sposobnosti, organiziranost in usmerjenost v reševanje izzivov,
  • Odlično znanje angleškega jezika,
  • Poznavanje razvoja in uporaba rešitev pri naročnikih ter storitev v oblaku.
Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem;
  • Delo v mladem, dinamičnem razvojnem timu;
  • Priložnost za kreativno reševanje kompleksnih izzivov;
  • Priložnost za osebnostno in karierno rast in razvoj;
  • Kakovosten sistem mentorstva in uvajanja na delovno mesto;
  • Sproščeno delovno okolje z možnostjo hibridnega dela in fleksibilnim urnikom;
  • Spodbujanje ravnovesja med delom in prostim časom;
  • Različna formalna in neformalna druženja.
V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.