CNC Operater m/ž

Osrednjeslovenska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Fleksibilno delo
Za uspešno in stabilno podjetje iz Ljubljane, iščemo kandidate za zasedbo delovnega mesta "CNC operater".

Opis delovnega mesta:
  • Delo na CNC stroju;
  • Nastavitve stroja;
  • Nadzorovanje pravilnega delovanja stroja;
  • Pomožna dela;
  • Izvajanje kontrole.

Pričakujemo
  • Tehnična izobrazba IV. stopnje;
  • Znanje branja načrtov;
  • Poznavanje nastavitve strojev;
  • Samostojnost in natančnost pri delu.

Nudimo
  • Delo v treh izmenah;
  • Možnost dolgoročne zaposlitve;
  • Povračilo potnih stroškov in izplačilo malice;
  • Stimulativno plačilo.

Prijavite se lahko preko spletne strani ali pošljete prijavo z življenjepisom na elektronski naslov: [email protected].
Za več informacij pokličite 040 836 976.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.