Elektro vzdrževalec (m/ž)

Gorenjska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Lokacija dela: Škofja Loka

Opis delovnega mesta:

  • Opravljanje elektro vzdrževalnih del.
  • Izvajanje in sodelovanje v nabavnih postopkih.
  • Opravljanje periodičnih pregledov strojev in naprav.
  • Vodenje evidenc.
  • Upravljanje viličarja.
  • Sodelovanje pri remontih, montažah in selitvah.

Pričakujemo:

  • Vsaj 6 mesecev izkušenj z delom na elektro področju.
  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektro smeri (lahko tudi triletna poklicna šola na elektro področju, če ima kandidat dovolj izkušenj).
  • Osnovno računalniško znanje.
  • Vozniški izpit B kategorije.
  • Znanje slovenskega jezika.
  • Natančnost, zanesljivost in timska naravnanost.

Nudimo:

  • Dobre delovne pogoje v uspešnem podjetju, ki je finančno stabilno in nudi varno zaposlitev.
  • Aktivno uvajanje v delo z mentorstvom in izobraževanji.
  • Dinamično delo v prijetnem kolektivu z dobrimi medsebojnimi odnosi.
  • Redno plačilo in nagrada za poslovno uspešnost.
  • Dodatno pokojninsko in specialistično zavarovanje.
  • Možnost koriščenja počitniških kapacitet.
  • Novoletno obdarovanje otrok.
  • Nagrajevanje koristnih predlogov.
  • Ugodnosti s področja promocije zdravja (sadje, cepljenje, sofinanciranje fitnesa itd.).
  • Delo poteka v eni izmeni, z občasnim dežurstvom.
  • Pogodbo za nedoločen čas s 6 meseci poskusne dobe.
  • Možnost dolgoročnega razvoja in napredovanja tako glede plače kot pozicije.
  • Čisto in prijetno delovno okolje.
  • Brez kolektivnih dopustov - dopust po dogovoru.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected].
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.