Komercialist m/ž

Primorska regija
Prodaja in poslovni razvoj
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika ogromno slovensko podjetje v živilski industriji, iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto "Komercialist m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni ekipi berite dalje.

Lokacija: Koper

Opis delovnega mesta:
  • Komunikacija z javnimi naročniki ter usklajevanje pogodbenih določil;
  • Izdelava, usklajevanje in vnos cenikov v računalniški sistem;
  • Sprejemanje in reševanje reklamacij ter spremljanje potreb naročnikov;
  • Obiskovanje naročnikov na terenu in urejanje pogodb s partnerji;
  • Analize trga, konkurence in naročnikov ter skrb za dokumentacijo in poročanje vodstvu.
Pričakujemo:
  • Vsaj V. stopnjo izobrazbe s področja poslovodstva, ekonomije ali sorodne smeri;
  • Aktivno znanje enega tujega jezika in odlično poznavanje MS Office-a;
  • Odlične komunikacijske sposobnosti ter odgovornost za izpolnjevanje ciljev.
Nudimo:
  • Dinamično delovno okolje v mednarodnem podjetju z izjemnim znanjem in izkušnjami;
  • Mentorstvo in podpora pri hitrem vključevanju v ekipo;
  • Možnost pridobivanja novih izkušenj in napredovanja;
  • Pozitiven kolektiv, stimulativno plačilo ter nagrajevanje za zagnano delo.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected].
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.