Mehanik drobnih kmetijskih / vrtnih strojev m/ž

Osrednjeslovenska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Za našega naročnika iščemo izkušenega "Mehanika drobnih kmetijskih / vrtnih strojev m/ž".
Dolgoročna zaposlitev direktno pri naročniku.

Lokacija dela: Domžale

Opis delovnega mesta:

  • Delo v referenčnem servisu;
  • Diagnosticiranje napak, poškodb in okvar na napravi ali stroju;
  • Popravila in servisiranje drobnih kmetijskih in vrtnih strojev / naprav (vrtni traktorji, riderji, rotacijske kosilnice, verižne žage, ...);
  • Skrb za servisno dokumentacijo.

Pričakujemo:

  • Opravljeno srednjo poklicno izobrazbo (mehanik kmetijskih strojev, avtomehanik);
  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj z delom v referenčni delavnici kot del strokovnega tima;
  • Poznavanje narave dela v referenčni delavnici;
  • Osnovno poznavanje MS Office paketa;
  • Tehnična spretnost, natančnost, vztrajnost, zanesljivost, timska naravnanost;
  • Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • Dolgoročno zaposlitev s poskusnim delom 6 mesecev;
  • Enoizmenski delovni čas;
  • Konkurenčno plačilo;
  • Možnost napredovanja v vodjo servisa.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov [email protected].
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif