Operater m/ž

Gorenjska regija
Tehnične storitve in inženiring
Proizvodnja
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Fleksibilno delo
Za našega naročnika, družinsko usmerjeno podjetje iščemo Operaterja m/ž

Lokacija: Škofja Loka

Opis delovnega mesta:
- Nadzor nad napravami v kisikarni;
- Ukrepanje ob nepravilnem obratovanju naprav;
- Nadzor  nad skladiščem utekočinjenih plinov;
- Izdaja vseh potrebnih prevoznih dokumentov;
- Izvajanje nadzora na merilnem področju;
- Opravljanje drugih del in nalog po nalogu nadrejenega.

Pričakujemo:
- Najmanj IV. raven izobrazbe iz strojne ali elektro smeri;
- Zaželeno 3 leta delovnih izkušenj,
- Strokovna in splošna znanja, digitalne kompetence;
- Znanje angleškega ali nemškega jezika,
- Natančnost, doslednost, strokovnost, kakovost, komunikativnost;
- Nekaznovanost in nekonfliktnost;
- Vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:
- Zaposlitev v uspešnem, mednarodnem podjetju, z dolgoletnimi izkušnjami;
- Zaposlitev za določen čas, z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
- Izmensko delo (3-izmensko, 24/7)
- Ugodnosti v okviru družini prijaznega podjetja,
- Brezplačno parkirišče.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na "PRIJAVI SE ZDAJ" ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: [email protected]  Za več informacij pokličite na 040 836 976.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.