Podatkovni analitik m/ž

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Administracija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo
Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo natančne in izkušene kandidate za delovno mesto ”Podatkovni analitik m/ž”

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Priprava podatkovnih kock v reporting orodju;
  • Priprava in vzdrževanje Datamart-ov;
  • Skrb za pripravo podatkov za nadaljnje analize (čiščenje, transformacijo in združevanje podatkov iz različnih virov na eno mesto).
  • Vzpostavljanje podatkovnih tokov (ETL/ELT)
  • Razvija podatkovnega skladišča (DWH)
  • Poznavanje SQL-a  – priprava sql poizvedb-vsebina
  • Priprava poročil za končne uporabnike.
  • Priprava in oblikovanje obrazcev v Crystal reports (dobavnice in računi).

Pričakujemo:
  • Zaželeno znanje SAP BO/BI (Crystal reports orodje);
  • Poznavanje gradnikov podatkovnega skladišča;
  • Poznavanje reporting orodja - Microstrategy;
  • Poznavanje dobrih praks kakovosti podatkov (Data quality/data hygiene);
  • Odgovornost pri delu in zavzetost za podatke;

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas v uspešnem in stabilnem podjetju;
  • Prijetno in urejeno delovno okolje;
  • Sodelovanje pri projektih digitalne transformacije v podjetju in integraciji podatkovnega skladišča z novimi viri podatkov;
  • Stimulativno plačilo;
  • Možnosti za osebno in karierno rast in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.