Pripravljalec proizvodnje m/ž

Savinjska regija
Proizvodnja
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Za našega naročnika iščemo Pripravljalec proizvodnje m/ž. Vabljeni k prijavi!

Lokacija: Velenje

Opis delovnega mesta:
- Priprava proizvodnje in zagotavljanje nemotenega poteka dela;
- Različna pomožna dela, kot so stiskanje odpadkov, odpisi materialov ter skrb za potrošni material;
- Skrb za čistočo in urejenost delovnega prostora;
- Vodenje manjših projektov in skrb za notranjo logistiko;
- Zagon in vzdrževanje strojev.

Pričakujemo:
- Zaključeno srednje poklicno izobraževanje (strojni, elektro ali mehatronik ter sorodni poklici);
- Vsaj 1 leto izkušenj na podobnem delovnem mestu;
- Sposobnost branja in uporabe navodil za varno delo.

Nudimo:
- Dolgoročno sodelovanje s pogodbo za nedoločen čas in poskusnim obdobjem;
- Možnosti strokovnega izpopolnjevanja, osebne rasti in napredovanja;
- Božičnico, regres in stimulativen variabilni del plače;
- Možnost financiranja formalnega izobraževanja;
- Odličen uvajalni program s podporo mentorja in kadrovske službe;
- Obdarovanje ob rojstnih dnevih, jubilejih in posebnih dosežkih;
- Družini prijazne ukrepe, kot so brezplačno poletno varstvo za otroke, novoletna darila ter različne priložnosti za druženje.

Prijavite se lahko preko spletne strani "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa nam pošljete vaš življenjepis na elektronski naslov: [email protected]

Za več informacij pokličite na 040 664 394.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.