Prodajni specialist m/ž

Podravska regija
Prodaja in poslovni razvoj
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za uspešno slovensko podjetje s sedežem v Mariboru, iščemo samoiniciativnega, prodornega prodajnika s tehničnimi znanji.

Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta:
  • Prodaja na slovenskem in tujih trgih;
  • Odgovornost za realizacijo prodajnega načrta;
  • Pridobivanje kupcev na podlagi povpraševanj;
  • Kontaktiranje strank glede izvedbe in tehničnih rešitev;
  • Sodelovanje s tehničnim sektorjem;
  • Spremljanje in analiza razvoja trga in konkurence.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom;
  • Delo v uspešni strokovni ekipi;
  • Privlačen finančni paket;
  • Delo v sproščenem, a visoko motiviranem okolju.

Pričakujemo:
  • Najmanj 3 leta izkušenj v terenski prodaji;
  • Izkušnje v tehnični prodaji;
  • Znanje angleškega jezika, znanje nemščine je prednost;
  • Samoiniciativnost, prodornost.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "Prijavi se na to delovno mesto" ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov [email protected]. Za več informacij pokličite na 031 702 329.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif