Proizvodni delavec m/ž

Osrednjeslovenska regija
Proizvodnja
Polovični delovni čas Brez izkušenj Fleksibilno delo
Za našega naročnika, iščemo kandidate za zasedbo delovnega mesta Proizvodni delavec m/ž.

Lokacija:
Domžale

Opis delovnega mesta:
- Priprava surovin;
- Nastavljanje in upravljanje strojev in naprav;
- Točenje izdelkov v embalažo;
- Čiščenje, urejanje in vzdrževanje opreme in delovnega okolja.

Pričakujemo:
Zaključeno osnovno šolo;
- Pripravljenost za delo v dveh izmenah;
- Motiviranost za delo.

Nudimo:
- Dobro ravnovesje med delom in zasebnim življenjem;
- Spodbudno, razvojno in dinamično delovno okolje;
- Kolektivno dodatno zdravstveno zavarovanje;
- Dodatno pokojninsko zavarovanje;
- Letna nagrada za uspešnost;
- Stimulativen regres;
- Božičnica;
- Dogodki za otroke naših zaposlenih;
- Športno društvo s številno in raznoliko ponudbo športnih aktivnosti;
- Neformalna druženja z namenom krepitve pozitivnih medosebnih odnosov.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na "PRIJAVI SE ZDAJ" ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: [email protected] .  Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif