Projektant m/ž

Osrednjeslovenska regija
Gradbeništvo in arhitektura
Tehnične storitve in inženiring
Polovični delovni čas Brez izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto
"Projektant m/ž".

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta
- Priprava projektne dokumentacije;
- Pripravljanje shem P&ID, konceptov ter tehničnih rešitev;
- Pripravljanje tehničnih izračunov in določitev opreme;
- Pripravljanje tlorisov in 3D izrisov;
- Pripravljanje prerezov, izvedbenih skic in delavniških risb za izvedbo;
- Priprava izmer vgrajenega materiala;
- Priprava tehničnih poročil;
- Usklajevanje s podizvajalci glede tehnoloških rešitev in dobaviteljev opreme;
- Zagotavljanje tehnične podpore prodaji;
- Pomoč pri kalkulacijah naročenih projektov;
- Spremljanje standardov, novosti ter razvoja na področju dela.

Pričakujemo
- Vsaj V. stopnjo izobrazbe strojne ali druge ustrezne smeri;
- Poznavanje MS Office paketa, Auto CAD;
- Natančnost ter organizacijske in komunikacijske veščine;
- Sposobnost timskega dela;
- Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
- Stabilno, prijetno ter urejeno delovno okolje;
- Možnost dolgoročne zaposlitve in strokovne rasti;
- Konkurenčno plačilo.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov [email protected].
Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.