Referent za robotske kosilnice m/ž

Osrednjeslovenska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo na lokaciji
Za uspešno slovensko podjetje, ki deluje na področju izdelkov za vrt, gozd, dom in okolico, iščemo kandidate za delovno mesto "Referent za robotske kosilnice m/ž". Podajte se na novo karierno pot in se jim pridružite!

Lokacija dela: Domžale in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta:
- Aktivni interni in eksterni odziv na povpraševanje;
- Pomoč strankam pri odločitvi za nakup (maloprodaja, veleprodaja);
- Ogled terena, postavitev in prvi zagon kosilnice;
- Po prodajni servis in komunikacija s strankami;
- Odprava napak, popravila in vzdrževanje kosilnic;
- Stalen strokovni razvoj in pridobivanje novih tehničnih znanj.

Pričakujemo:
- Strokovno izobrazbo V. stopnje mehatronik, strojne ali računalniške smeri;

- 2 leti izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
- Pripravljenost na terensko delo in dodatno izobraževanje;
- Dobro ustno in pisno sporazumevanje v slovenskem in angleškem jeziku;
- Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
- Dolgoročno zaposlitev s poskusnim obdobjem 6 mesecev;

- Enoizmenski delovnik;
- Urejeno in predvidljivo delovno okolje;
- Možnost strokovnega razvoja, izpopolnjevanja ter napredovanja;
- Kolegialno vzdušje osredotočeno na uspeh ekipe in podjetja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene datoteke: doc, docx, pdf, txt. Največja velikost datoteke: 50 MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.