Senior v reviziji m/ž

Osrednjeslovenska regija
Finance in računovodstvo
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika mednarodno revizijsko podjetje iščemo kandidata za delovno mesto "Senior v reviziji m/ž". Vabijo vas, da se pridružite njihovi ekipi in dosežete svoje potenciale.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Revizija računovodskih izkazov v skladu s slovenskimi računovodskimi standardi in načrtovanje izvedbe posameznih revizij;
  • Analiziranje računovodske dokumentacije zunanjih podjetij;
  • Spremljanje in zagotavljanje notranje kvalitete dela;
  • Vodenje in podpora projektnemu timu;
  • Vzpostavljanje odnosa s strankami in pripravljanje ter izvedba predstavitev strankam;
  • Ostajanje v koraku z orodji, znanji in predpisi.

Pričakujemo:
  • Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
  • Vsaj 5 let ustreznih delovnih izkušenj na področju revizije, kontrolinga, računovodstva ali financ;
  • Odlično pisno in ustno komuniciranje v slovenskem in angleškem jeziku;
  • Dobre sposobnosti odločanja in vodenja;
  • Poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov in revizijskih standardov;
  • Napredno znanje MS Office;
  • Poznavanje platforme Power BI je prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;
  • Uvajanje pri delu in mentorstvo;
  • Stimulativni finančni paket;
  • Možnost izobraževanja in napredovanja;
  • Razgibano delo v prijaznem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.