Serviser – elektrikar m/ž

Primorska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas Študent/sveže diplomiran Delo v pisarni

Za našega naročnika mednarodno priznano proizvodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto "Serviser – elektrikar m/ž". Vabijo vas, da se jim pridružite in razvijete svoje potenciale.

Lokacija dela: Tolmin (okolica) / teren izven Slovenije

Opis delovnega mesta:

  • Elektro serviserska dela;
  • Preizkušanje in popravljanje elektro naprav;
  • Priprava orodij in delovnih sredstev;
  • Trženje uslug servisa in rezervnih delov;
  • Transport materiala in izdelkov;
  • Nadziranje delovne opreme in javljanje potreb po vzdrževalnih posegih.

Pričakujemo:

  • Vsaj IV. stopnja izobrazbe elektro smeri;
  • Izkušnje s terenskim delom;
  • Znanje angleščine predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
  • Dobro sposobnost timskega dela;
  • Obvladanje elektro serviserskih del.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas;
  • Stimulativno plačilo;
  • Dinamično delo v prijetnem kolektivu.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected]. Za več informacij pokličete na 030 457 217.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.