Serviser m/ž

Osrednjeslovenska regija
Tehnične storitve in inženiring
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Podjetje z dolgoletno tradicijo na področju vodne industrije, v svojo ekipo vabi "Serviserja" m/ž, elektro smeri.

Kraj dela: Domžale in teren po Sloveniji.

Opis delovnega mesta
- Periodično servisiranje in vzdrževanje naprav na terenu;
- Diagnosticiranje in odpravljanje napak na sistemih;
- Montaža in opravljanje zagonov na terenu;
- Mentorstvo in pomoč ostalim monterjem na terenu;
- Priprava poročil in vodenje evidenc o opravljenem delu.

Pričakujemo
- Vsaj V. stopnjo izobrazbe elektro smeri;
- Osnovno računalniško pismenost;
- Znanje s področja avtomatike predstavlja prednost za kandidata;
- Znanje angleškega jezika (pomembno za napredovanje);
- Željo po pridobivanju novega znanja in proaktiven pristop do dela;
- Pripravljenost za terensko delo;
- Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
- Dolgoročno zaposlitev s poskusnim delom 6 mesecev;
- Priložnost strokovne rasti in napredovanja;
- Redno izobraževanje doma in v tujini;
- Delo v urejenem in prijetnem kolektivu z večletno tradicijo;
- Stimulativno nagrajevanje doprinosa podjetju.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO”
ali na elektronski naslov: [email protected].
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.