Sodelavec za IKT m/ž

Osrednjeslovenska regija
Informacijske tehnologije
Polni delovni čas 1-3 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno podjetje iz področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto Sodelavec za IKT m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

- Oblikovanje informacijskih procesov, ki podpirajo poslovne procese;
- Razvoj konceptov rešitev za potrebno IKT podporo na podlagi zahtev posameznih oddelkov;
- Vodenje projektov na IKT področjih;
- Implementacija IKT rešitev;
- Svetovanje vodstvu in oddelkom na področju IKT;
- Zagotavljanje povezljivosti informacijskega sistema podjetja z ostalimi omrežji;
- Upravljanje in načrtovanje licenčne politike programske opreme podjetja;
- Zagotavljanje varnosti informacijskih sistemov in varnosti osebnih podatkov;
- Organiziranje in izvajanje izobraževanj zaposlenih s področja IKT in informacijske varnosti;
- Vzdrževanje IKT infrastrukture, strežnikov, strojne opreme in digitalnih vsebin v podjetju;
- Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenih, v skladu z usposobljenostjo.

Pričakujemo:

- Vsaj IV. stopnjo izobrazbe računalniške, tehnične ali druge ustrezne smeri;
- Vsaj eno leto izkušenj na podobnih delovnih mestih;
- Poznavanje operacijskih sistemov Windows in storitev (AD, Group Policy, RDS, DHCP);
- Poznavanje produktov Microsoft 365;
- Splošno znanje iz področja informacijske varnosti in omrežij;
- Zaželeno poznavanje sodobnih ERP in dokumentnih sistemov;
- Organiziranost, komunikativnost in sposobnost timskega dela;
- Zaželen vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

- Urejeno delovno okolje;
- Možnost profesionalnega razvoja;
- Dinamično delo v prijetni ekipi;
- Konkurenčno plačilo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: [email protected].

Za več informacij pokličete na 051 307 836.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
CAPTCHA
Vpišite kodo prikazano na sliki.